Retail Robotics

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę
Kontrakt b2b

Etat:

Pełen

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie ogólnego utrzymania budynku, w tym czystości, napraw i konserwacji, dbanie o dobry stan techniczny budynku

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości

  • Wykonywanie i nadzór prac remontowych i budowlanych na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług

  • Wykonywanie drobnych napraw infrastruktury budynku (n.p. ogólnobudowlane naprawy, drobne prace instalacyjne)

  • Monitorowanie systemów bezpieczeństwa, takich jak kamery, alarmy, czy systemy kontrolowania dostępu

  • Współpraca z firmami ochroniarskimi w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej obszarów administracji budynków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej

  • Prawo jazdy

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

Korzyści

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Naszemu zespołowi
zapewniamy szeroki pakiet

korzyści

Ubezpieczenie medyczne

Możliwość dołączenia do Prywatnego Programu Opieki Medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz dostęp do placówek medycznych w całej Polsce

Multisport

Możliwość zakupu karty sportowej i dostępu do sportowych obiektów na terenie całego kraju

Szkolenia

Współfinansowanie szkoleń

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy - start między 6.00 a 9.00

Praca hybrydowa

Możliwość pracy hybrydowej

Kursy językowe

Możliwość uczestniczenia w kurach językowych w godzinach pracy

Wyślij swoją kandydaturę